Sjer Jacobs - Vader en Zoon (groot beeld)

Sjer Jacobs - Vader en Zoon (groot beeld) kopen? Bied vanaf 335!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Sjer Jacobs (1963)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen39 cm x 20 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Sjer Jacobs
Afmeting: 39 x 20 x 13 cm
Handgesigneerd:Ja
Techniek: Keramiek
Vanwege grootte en kwetsbaarheid wordt beeld bezorgd tegen € 30,- (muv de eilanden) en naar België via koerier
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Het beeldende werk van Jacobs kan worden getypeerd als expressionistisch figuratief. Hij heeft door de jaren heen een unieke direct herkenbare stijl ontwikkeld. Jacobs ontleent de thematiek van zijn werk aan de handel en wandel van de mensheid.
Ter inspiratie bestudeert hij bijna dagelijks de mensen om zich heen. Hij is gefascineerd door mensen, hun gezichten, hun houdingen, hun non-verbale gedrag en hun reacties op elkaar. Hij slaat die gelaatsuitdrukkingen op in zijn geheugen, gaat ermee aan de slag en creëert zijn eigen mensen: humoristisch, ontwapenend en innemend.
Hij heeft een scherp oog voor details zoals een specifiek handgebaar of een oogopslag. ‘Vooral gezichten en handen laten goed zien, waarmee mensen zich bezig houden. Houdingen, handen, gezichten drukken het beste uit, hoe mensen zich voelen. Dat zijn niet voor niets belangrijke elementen in mijn werk’, aldus Sjer. Hij verbeeldt mensen in hun dagelijkse leven. Zijn mensfiguren zijn echter een geabstraheerde samensmelting van meerdere personen, die hij heeft geobserveerd. ‘Het gaat niet om de perfecte gelijkenis, maar om de spiegel die ik mezelf en de ander wil voorhouden. De kijkers hebben daarbij geen passieve rol. Ze moeten naast mijn beelden hun eigen beelden oproepen. Zij moeten niet alleen naar mijn beelden kijken, maar er als het ware een dialoog mee aangaan en zo een nieuwe werkelijkheid scheppen’.
Sjer exposeert met grote regelmaat in galeries in het hele land. Verder is zijn werk vaak te zien in galeries in België, Spanje en de Verenigde Staten en had hij een grote expositie in Parijs.

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(15)
FA. (22)

567 verkochte items
20
39
13
Starttijd:23-05-2022 om 08:23
Eindtijd:01-06-2022 om 21:38
Openingsbod€ 335
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier