Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 - Verkocht

Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!Sjoerd Bakker - (1943 -) Handgesigneerd - Ongetiteld - 1980 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Sjoerd Bakker (1943)
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 28 cm (h x b)
Lijst68 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNiet vermeld

Sjoerd Bakker (1943 -) - Ongetiteld - 1980

Prachtig werk door Sjoerd Bakker (Amsterdam, 1943) in zijn eigen typerende stijl. Het werk is in zeer goede staat / nieuwstaat, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. Er wordt op de voorzijde geen oplage vermeld, mogelijk staat deze informatie op de achterkant.

Over Sjoerd Bakker:
Bakker heeft zowel een opleiding genoten aan de Gerrit Rietveld Academie als aan de Rijksakademie van beeldende kunsten.

Het werk van Sjoerd Bakker komt voort uit zijn fascinatie voor Zuidoost Azië en Japan, zijn werk doet vaak denken aan oude Japanse prenten. De Aziatische en Japanse natuur komt in zijn kunst vaak samen met cultuur, door middel van een spoor van menselijke aanwezigheid. Zo is ook een groot thema in Bakkers werk de tegenstelling, of samenkomst, van tijdelijkheid en eeuwigheid.

Exposities en prijzen:
Het werk van Bakker is tentoongesteld in onder meer Amerika, Nederland, Spanje, Japan en Thailand.

Zie foto's

Sjoerd Bakker (1943)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
144 verkochte items
51 cm
68 cm
28 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-03-2020 om 09:20
Eindtijd:19-04-2020 om 19:13
Martindirksen
19 apr. / 18:31
€ 20