Sjoerd Bakker, kleurenets, Boogschieten

Sjoerd Bakker, kleurenets, Boogschieten kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Geplaatst door  Kunstgek1962

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Sjoerd Bakker (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenets van Sjoerd Bakker uit 1984. Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (11/35). Afkomstig uit de kunstcollectie van AEGON, in zeer goede conditie. Onderdeel van een serie van vijf etsen, ook tezamen te koop. Het werk zit in een passe-partout.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 47,5cm x 125,5cm (beeld)

Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Amsterdam of het kan aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:05-06-2017 om 23:12
Eindtijd:12-06-2017 om 23:12

Biedingen (3):

Beest
12 jun. / 15:27
€ 60
Kikkert
11 jun. / 23:31
€ 55
Beest
9 jun. / 23:31
€ 50