Sjoerd Bakker - Vishaak boven rots in de zee, aquatint ets - Verkocht

Sjoerd Bakker - Vishaak boven rots in de zee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Sjoerd Bakker - Vishaak boven rots in de zee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Sjoerd Bakker - Vishaak boven rots in de zee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2869 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
  • Sjoerd Bakker (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie aquatint ets van Sjoerd Bakker uit 1980. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 5 uit een oplage van 35 stuks.  Het werk heeft in een passe-partout gezeten want er is een lichte verkleuring langs de randen, maar dit is niet te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 46cm x 62cm (blad), 16cm x 46cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland, 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-06-2014 om 22:46
Eindtijd:27-06-2014 om 22:46
Biedingen (2)
Groeneleeuw
27 jun. / 09:09
€ 40
10858
26 jun. / 22:12
€ 35