Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975 - Verkocht

Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!Sjoerd Bakker : Ets en aquatint , ‘Het ongeluk’ – gesigneerd & ingelijst - 1975  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Sjoerd Bakker (1943)
GesigneerdHandgesigneerd

Een werk uit 1975 van de Nederlandse kunstenaar Sjoerd Bakker.

Handgesigneerd en gedateerd met potlood en ingelijst in een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

Het is een eigen druk van de kunstenaar. Oplage onbekend.

Afmetingen: Lijst, 53 x 68 cm. Beeld, 30 x 35 cm.

Herlomst: Uit een bedrijfscollectie.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

SJOERD BAKKER (Amsterdam, 1943), aquarellist, graficus, etser, illustrator en schilder.
Opleiding: Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam) en de Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).
Aanvankelijk wilde hij fotograaf worden, maar een leraar op de Rietveldacademie zei tegen hem: ‘Jij wordt etser’. Bakker kreeg een beurs en ging een tijd naar Japan toe. Daar had hij een atelier aan de voet van de Mount Fuji. Sjoerd Bakker raakte in hoge mate gefascineerd door Zuidoost Azië en Japan. In zijn grafisch werk en aquarellen is de invloed hiervan duidelijk te herkennen, onder andere door de eenvoud van vorm en kleur. Het werk straalt een mystieke rust uit.

In het werk van Sjoerd Bakker komen hedendaagse voorwerpen voor in verstilde landschappen. De toeschouwer wordt zich zo bewust van de realiteit. Ander voorwerpen verwijzen juist naar de tijdelijkheid van het bestaan. Het eeuwige versus het tijdelijke wordt veelal met humor weergegeven.

Titel: “Het ongeluk”.

Kunstenaar: Sjoerd Bakker.

Techniek: Ets en aquatint op papier.

Jaartal: 1975.

Ingelijst: In een houten baklijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Onbekend. Een ‘eigen druk’ van de kunstenaar.

Conditie: In zeer goede staat. Kan zo aan de muur.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:02-08-2016 om 13:10
Eindtijd:16-08-2016 om 21:10
Biedingen (3)
carnifex
03 aug. / 09:41
€ 14
Oversloot
03 aug. / 09:41
€ 12
carnifex
02 aug. / 23:37
€ 1