Sjoerd Bakker – Gebarsten rots, aquatint ets - Verkocht

Sjoerd Bakker – Gebarsten rots, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Sjoerd Bakker – Gebarsten rots, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Sjoerd Bakker – Gebarsten rots, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Sjoerd Bakker (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige verstilde aquatint ets van Sjoerd Bakker uit 1990. Handgesigneerd (plus atelierstempel), gedateerd en genummerd.  Dit is nummer 10 uit een oplage van 60 stuks.  Het werk heeft in een passe-partout gezeten want er is een hele lichte verkleuring langs de randen, maar dit is niet te zien als weer een passe-partout van dezelfde afmetingen wordt gebruikt.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO.

Afmetingen: 50cm x 65cm (blad), 27cm x 46cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland, 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Sjoerd Bakker (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (256)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-08-2014 om 20:59
Eindtijd:10-08-2014 om 20:59
gooi
10 aug. / 18:28
€ 40