Niet of onleesbaar gesigneerd - Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87) - Verkocht

Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!Slagmolen J.G - Aum Samsara (1979) acryl / doek (87x87)  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Mystiek werk met al even mystieke titel 'Aum Samsara' 1979 - Gesigneerd J.G.Slagmolen ( verso op etiket 'Arnhem') formaat 87x87, niet ingelijst.

Onbekende schilder, evenwel van bedreven hand - heel apart werk - kunt er naar blijven zien..

In perfecte staat.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:07-10-2017 om 15:48
Eindtijd:14-10-2017 om 15:48
MarjonteRiele
12 okt. / 22:01
€ 30