• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Vergelijkbaar item plaatsen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Slank bronzen beeld van twee figuren in een omhelzing kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44723 verkochte items
Alle items van deze verkoper (519)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
Periode2000 t/m Heden
TechniekBrons
Afmetingen43.5 cm x 8.5 cm x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht3012 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Slank bronzen beeld van twee figuren, waarvan de dame wordt omhelsd. 

Mogelijk gesigneerd aan de achterzijde.

Hoogte brons zonder voet: 38.5 cm.
Vermelde gewicht is inclusief voet.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende voorwaarden:

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Oplage: Het oplagenummer op de foto kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer. Als wij meerdere exemplaren hebben in gelijke conditie, maken wij niet voor elk blad een nieuwe foto.

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling en de afhandeling.

Bezichtigen: De aankoop valt onder de aankoopgarantie van Kunstveiling. Wilt u toch een werk bezichtigen voordat u een bod uitbrengt, dan is dat mogelijk op afspraak op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen (Dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur). Neemt u hiervoor contact met ons op.

Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.

Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Voor internationale kopers: Dit item wordt aangeboden door Kunstveiling.nl. Indien u het item wint, ontvangt u een Nederlandse aankoopfactuur van Kunstveiling.nl.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieZeer Goed

Enkele krasjes in de voet.

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44723 verkochte items
Alle items van deze verkoper (519)
Pinterest
8.5
43.5
8.5
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:05-05-2022 om 12:29
Eindtijd:16-05-2022 om 20:48
Biedingen (16)
KA64
15 mei / 08:44
€ 70
V324
14 mei / 17:13
€ 60
Annetted
14 mei / 17:13
€ 51
Annetted
13 mei / 16:58
€ 50
tawvangastel
13 mei / 16:58
€ 45
Annetted
12 mei / 23:13
€ 40
PeterVerbaas
12 mei / 22:35
€ 35
Annetted
12 mei / 22:35
€ 31
Annetted
12 mei / 22:30
€ 30
PeterVerbaas
12 mei / 22:30
€ 25
Annetted
12 mei / 22:29
€ 20
PeterVerbaas
12 mei / 22:29
€ 15
Annetted
10 mei / 22:01
€ 10
smokinjoe2014
07 mei / 02:52
€ 5
RMAA
07 mei / 02:52
€ 3
smokinjoe2014
06 mei / 08:45
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.