Pieter Gerardus Van Os - Slapende Hond - Verkocht

Pieter Gerardus Van Os - Slapende Hond kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Gerardus Van Os - Slapende Hond kopen? Bied vanaf 50!Pieter Gerardus Van Os - Slapende Hond kopen? Bied vanaf 50!Pieter Gerardus Van Os - Slapende Hond kopen? Bied vanaf 50!
  • Pieter Gerardus Van Os (1776-1839)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7 cm x 12.3 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Mooie ets van  Pieter Gerardus Van Os 1776-1839 van een slapende hond
deze ets is gemaakt rond 1812
afm papier 12,5 x 19 cm
Er word weinig aangeboden van deze kunstenaar

Mooie originele gave ets

Pieter Gerardus Van Os (1776-1839)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

147 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
12.3 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2022 om 13:33
Eindtijd:02-07-2022 om 17:03
jeroenk
02 jul. / 15:14
€ 50