SNEEUWLANDSCHAP MET BOMEN // ETS VAN DIRK HARTING - Verkocht

SNEEUWLANDSCHAP MET BOMEN // ETS VAN DIRK HARTING kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 21,00

SNEEUWLANDSCHAP MET BOMEN // ETS VAN DIRK HARTING kopen? Bied vanaf 15!SNEEUWLANDSCHAP MET BOMEN // ETS VAN DIRK HARTING kopen? Bied vanaf 15!SNEEUWLANDSCHAP MET BOMEN // ETS VAN DIRK HARTING kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Dirk Harting (1884-1970)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleine ets van Dirk Harting met een beeldformaat van 10.8 x 4.8 cm. Prima conditie. Met potlood gesigneerd en épreuve d 'artiste.

Verzending 5 euro.

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:20-11-2016 om 11:29
Eindtijd:27-11-2016 om 11:29
Biedingen (4)
Lasceau
23 nov. / 19:39
€ 21
melson11
23 nov. / 19:39
€ 19
Lasceau
20 nov. / 22:47
€ 17
RS1
20 nov. / 12:16
€ 15