Societe Ceramique - Société Céramique Maestricht.Rerum Novarum 1931

Societe Ceramique - Société Céramique Maestricht.Rerum Novarum 1931 kopen? Bied vanaf 50!
Societe Ceramique - Société Céramique Maestricht.Rerum Novarum 1931 kopen? Bied vanaf 50!Societe Ceramique - Société Céramique Maestricht.Rerum Novarum 1931 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Bellydance

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Societe Ceramique (1859-1958)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1931
Afmetingen3 cm x 23 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht300 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Société Céramique Maestricht.Rerum Novarum 1931
Hollandia Blauw met vissersboten Wandbord
 vervaardigd door het befaamde Petrus Regout
Jaartal 1930 in zeer goede staat - geen beschadigingen
23 cm dia met originele ophanging

Societe Ceramique (1859-1958)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  Bellydance

Lid sinds 2022
0 verkochte items
23
3
3
Starttijd:16-06-2022 om 18:26
Eindtijd:21-06-2022 om 20:54
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieEde, Nederland