Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot - Verkocht

Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!
Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!Christiaan Lieverse - ‘Somewhere’ - gemengde techniek - groot kopen? Bied vanaf 1200!
  • Christiaan Lieverse (1971)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie werk in oplage van Christiaan Lieverse.
De gebruikte techniek staat omschreven op de site van de kunstenaar. In het kort omschreven; er wordt een digitale print van een origineel werk op linnen gedrukt, waarna meerdere lagen textuurdragende verf, muurverf en acrylverf worden aangebracht. Ieder werk is daardoor uniek te noemen.
Gesigneerd op de achterzijde, tevens met handafdruk betiteling en oplage.

Het werk is in goede conditie

Christiaan Lieverse (1971)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
150 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 1.380,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2021 om 22:15
Eindtijd:27-02-2021 om 21:02
Hetty1965
22 feb. / 16:29
€ 1200