Max Klinger - Sommertag. - Verkocht

Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!Max Klinger - Sommertag. kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vrije064

6 verkochte items
  • Max Klinger (1857-1920)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1882
TechniekEts/Aquatint
DragerChine collé
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.2 cm x 20.7 cm (h x b)
Lijst26.3 cm x 21.8 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt

Naar een schilderij van Arnold Böcklin1882
Ets en aquatint op chine collé in originele lijst.
Lijstmaat 26,3 x 21,8 cm.
Bladmaat 25,2 x 20,7 cm.
Druk 19 x 14 cm.
Links onder A. Böckling pinx.
Midden onder moeilijk leesbaar O. Felsing impr.
Rechts onder Max Klinger rad.
Zie Singer 326

Max Klinger (1857-1920)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  vrije064

6 verkochte items
21.8 cm
26.3 cm
20.7 cm
25.2 cm
Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2020 om 12:58
Eindtijd:21-12-2020 om 19:16
Biedingen (9)
HcGkunst
21 dec. / 19:09
€ 110
234POL
21 dec. / 19:08
€ 100
HcGkunst
21 dec. / 19:08
€ 90
234POL
21 dec. / 19:08
€ 90
HcGkunst
21 dec. / 19:08
€ 80
234POL
21 dec. / 19:04
€ 70
HcGkunst
21 dec. / 19:04
€ 60
234POL
21 dec. / 19:04
€ 60
HcGkunst
21 dec. / 10:33
€ 50