Somnur van der Kraan ,Olieverf op Canvas, Expressive Abstract Schilderij - Verkocht

Somnur van der Kraan ,Olieverf op Canvas, Expressive Abstract Schilderij kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  MysiaLuna

3 verkochte items
  • Somnur van der Kraan

Afmetingen: 24x18x2 cm

Material: Olieverf op Canvas

Conditie: Perfect

Jaartal: 2016

Niet ingelijst

Artist: Somnur van der Kraan

www.somnurvanderkraan.com

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-11-2016 om 12:52
Eindtijd:19-11-2016 om 12:52
Jannie
19 nov. / 10:15
€ 20