Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 - Verkocht

Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!Gea Karhof - Song of the universe (Egypte) - handgekleurde ets, oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Gea Karhof (1945)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 23 cm (h x b)
Lijst52 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage22/100

Los blad, 50x23 cm, geplaatst achter glas.

De ets is in prima staat. Plaatrand 31x16 cm.
Het witgedeelte van het blad is rondom ingekort, zodoende zijn alleen onderaan enige preegdrukken.
In een fraaie, bewerkte houten lijst.

In goede gebruikte staat. Het witgedeelte van het blad is rondom ingekort, daardoor missen de meeste preegdrukken.

Gea Karhof (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1325 verkochte items
25 cm
52 cm
23 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-12-2020 om 20:36
Eindtijd:12-01-2021 om 19:34
Marie1
12 jan. / 00:34
€ 50