Arja van den Berg - SPA REINE - Verkocht

Arja van den Berg - SPA REINE kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Arja van den Berg - SPA REINE kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg - SPA REINE kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg - SPA REINE kopen? Bied vanaf 25!Arja van den Berg - SPA REINE kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

45 verkochte items
  • Arja van den Berg (1947)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst43 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27/75
Ets aquatint in lijst.

Handgesigneerd door Arja van den Berg.

titel : Spa Reine
soort grafiek : ets aquatint
oplage : 27/75
jaar : 1980

Arja van den Berg (1947)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  CollArt
FA. (4)

45 verkochte items
53 cm
43 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 35,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2020 om 14:03
Eindtijd:25-01-2020 om 20:24
Biedingen (3)
Annegrrrl
22 jan. / 21:11
€ 31
Internaat
22 jan. / 21:11
€ 26
Internaat
22 jan. / 00:54
€ 25