Anton Martineau - Spaanse dans - Verkocht

Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 25!
Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 25!Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 25!Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 25!Anton Martineau - Spaanse dans kopen? Bied vanaf 25!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Kleurrijke zeefdruk waar de kleuren zeer goed tot uiting komen.
Deze zeefdruk is exclusief uitgegeven voor een firma uit Amersfoort en was alleen bestemd voor zakenrelaties.
Zeer geschikt om ingelijst te worden!
Herkomst: proefdruk, cadeau
Wordt plat verzonden!

rechts is een zeer licht vouwtje aanwezig van boven naar beneden, loopt evenwijdig met de zijkant van het werk.

Bij inlijsting valt deze onder de passe-partou.

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 15:08
Eindtijd:15-12-2022 om 18:05
CeesO
12 dec. / 21:03
€ 25