Niet of onleesbaar gesigneerd - Sprinkhanenplaag -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- - Verkocht

Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!Sprinkhanenplaag  -lithografie, onbekende kunstenaar, niet gesigneerd- kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstmest
FA. (4)

481 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van een mij onbekende kunstenaar met een voorstelling van een mythische, middeleeuwse sprinkhanenplaag. Keurig gelijst en in uitstekende staat.

Formaat afbeelding: 14 x 22 cm Lijstformaat: 26 x 34 cm techniek: lithografie Gesigneerd: nee Jaartal: onbekend Herkomst: kunsthandel Ruysdael Amsterdam

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-09-2017 om 11:48
Eindtijd:03-10-2017 om 11:48
meente
03 okt. / 00:24
€ 25