STAAND VOGELTJE // ETS VAN DICK STOLWIJK

STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!STAAND VOGELTJE  //  ETS VAN DICK STOLWIJK kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Dick Stolwijk (1931)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Staand vogeltje

Afmetingen beeld : 17 x 19.5 cm

Gesigneerd : handmatig gesigneerd en betiteld met potlood. Eigen druk en "voor Inez"

Materiaal : ets op papier. Opgenomen in passepartout met achtervel

Conditie : uitstekend

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : de ets kan verzonden worden. Kosten 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:11-11-2014 om 15:09
Eindtijd:23-11-2014 om 15:09

Biedingen (1):

tverbeek
23 nov. / 10:25
€ 50