Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets - Verkocht

Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!Eugene Lucker - Stadhuis Middelburg - ets kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Eugene Lucker (1876-1943)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 24 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Blad bevestigd op karton, plaatrand ca 35x24 cm
  • Met potlood gesigneerd
  • Achter passepartout en glas
  • In een mooie kwaliteit houten lijst met lichte schade

In goede gebruikte staat.

Eugene Lucker (1876-1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
35 cm
45 cm
24 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2020 om 21:17
Eindtijd:17-04-2020 om 20:26
163bro55
17 apr. / 16:07
€ 45