Jacques Mels - Stads gezicht

Jacques Mels - Stads gezicht kopen? Bied vanaf 20!
  • Jacques Mels (1899-1974)
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 37 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stad gezicht

Jacques Mels (1899-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  alloek

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
50 cm
70 cm
37 cm
53 cm
Starttijd:01-08-2022 om 10:59
Eindtijd:10-08-2022 om 21:02
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmersfoort ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier