Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schilderachtige ets uit de eerste helft van de vorige eeuw.
Titel : Stadsbeeld Antwerpen met zicht op de Sint Andrieskerk
Afmetingen beeld : 35.5 x 22.5 cm
Gesigneerd : voluit gesigneerd met potlood en betiteld
Materiaal : ets op stevig papier opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : de ets verkeert in zeer goede staat.
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Voor Nederland kosten 8.50. Voor België 15.00.
Starttijd | 11-11-2014 om 15:19 |
Eindtijd | 23-11-2014 om 15:19 |