STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT

STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!STADSBEELD BREDA MET GROTE KERK // ETS VAN HENDRIK DE LAAT kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Stadsbeeld Breda met Grote Kerk

Jaartal : 1929

Afmetingen beeld : 39 x 21 cm

Gesigneerd : gesigneerd met potlood en betiteld/ gesigneerd in de plaat

Oplage : 45/100

Materiaal : ets op papier, opgenomen in passepartout met achtervel

Conditie : zeer goede conditie

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:01-11-2014 om 09:36
Eindtijd:09-11-2014 om 09:36

Biedingen (1):

tverbeek
8 nov. / 23:41
€ 40