Willy Boers - Stadsgezicht Parijs - Verkocht

Willy Boers - Stadsgezicht Parijs kopen? Bied vanaf 50!
  • Willy Boers (1905-1978)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1933
TechniekHoutskool
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
Lijst43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Willy Boers verbleef in de jaren '30 veel in Parijs bij zijn broer Frans die daar als kunstenaar werkzaam was.  Hij nam tekenlessen aan de Academie Colarossi in de rue de la Grande Chaumière, zwierf veel door de stad en maakte daar ondermeer deze tekening.
De tekening is voorzien van een gestempelde handtekening/atelierstempel en vermeld in de oeuvrecatalogus 'Willy Boers, van drs. Elmyra M.H. van Dooren (V+K Publishing 1995), pagina 369.
ConditieRedelijk

Het werk is afkomstig uit een map 'tekeningen Parijs en Zuid-Frankrijk' welke zich bevond in de nalatenschap van de kunstenaar.  Het papier is gaaf/niet gescheurd, doch door de leeftijd aan de randen iets verkleurd en rechtsonder iets gekreukt

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2022 om 16:57
Eindtijd:28-08-2022 om 22:50
Sesselink
21 aug. / 14:19
€ 50