STADSGEZICHT van B v LONDEN - Verkocht

STADSGEZICHT van B v LONDEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

STADSGEZICHT van B v LONDEN kopen? Bied vanaf 1!STADSGEZICHT van B v LONDEN kopen? Bied vanaf 1!STADSGEZICHT van B v LONDEN kopen? Bied vanaf 1!STADSGEZICHT van B v LONDEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ben van Londen (1907-1987)

B v LONDEN

STADSGEZICHT

OLIEVERF O LINNEN IN DE AAT 18 X 24 CM

onduidelijk GESIGNEERD R.O

GEKADERD IN EEN OUDE LIJST IN DE MAAT 25 X 32 CM

schilderij in red goede staat, 2x kleine verf besch

lijst in redelijke staat, 1x hoekje beschadigd

kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:20-05-2015 om 16:56
Eindtijd:31-05-2015 om 19:56
Biedingen (4)
Vink69
31 mei / 16:14
€ 5
Welkoop
31 mei / 16:13
€ 3
Vink69
31 mei / 16:13
€ 3
Welkoop
23 mei / 16:25
€ 1