Herman Gordijn - Stadstram - Verkocht

Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!
Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!Herman Gordijn - Stadstram kopen? Bied vanaf 120!
  • Herman Gordijn (1932-2017)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 exemplaren
Grote ets uit 1994.Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder en genummerd II/X rechtsonder.Beeldmaat 59x49,5 cm. Bladmaat 86x63 cm. Losbladig.

Verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.Buitenland op aanvraag.

Herman Gordijn (1932-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
49.5 cm
59 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:17-05-2019 om 11:03
Eindtijd:21-05-2019 om 19:08
monschau
17 mei / 17:42
€ 120