Rob Janssens - Steen - Verkocht

Rob Janssens - Steen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Rob Janssens - Steen kopen? Bied vanaf 1!Rob Janssens - Steen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Rob Janssens (1952)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 14 exemplaren
Rob Janssensgesigneerd en genummerd met potloodnr. 1/ 14

Rob Janssens (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:15-12-2018 om 11:38
Eindtijd:22-12-2018 om 12:00
Biedingen (3)
ajsch
21 dec. / 07:35
€ 3
gijsbertus340
21 dec. / 07:35
€ 3
ajsch
20 dec. / 16:59
€ 1