Servie Janssen - Steen - Verkocht

Servie Janssen - Steen kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Servie Janssen - Steen kopen? Bied vanaf 60!Servie Janssen - Steen kopen? Bied vanaf 60!Servie Janssen - Steen kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  ServieJanssen

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Servie Janssen (1949-2018)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Voor meer informatie mogen we verwijzen naar onze website www. serviejanssen.nl

Daar vind U informatie over zijn curriculum vitae en  kunstwerken , geschreven
boeken , overzicht deelgenomen tentoonstellingen etc.

Bij iedere tekening word een certificaat van oorsprong meegeleverd in een transparante kunststof
envelop

Servie Janssen (1949-2018)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ServieJanssen

Lid sinds 2019
2 verkochte items
21 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-03-2020 om 17:02
Eindtijd:19-03-2020 om 22:32
BorisBoender
17 mrt. / 21:48
€ 60