Niet of onleesbaar gesigneerd - Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel - Verkocht

Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!

Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Stenen relief “Toscaans wijnhuis” op paneel
Prachtige kleuren
Kunstwerk is met de hand vervaardigd, unica en gesigneerd
Afmetingen: H53 x B32cm x D7cm
Het werk kan zowel aan wand worden gehangen (ophangsysteem D-ring aan achterzijde voorzien)
als staand worden geplaatst

ObjectlocatieROOSENDAAL,  Nederland
Starttijd12-7-2017 om 10:02
Eindtijd19-7-2017 om 10:02
Biedingen (20)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken