Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets - Verkocht

Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 25!
Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 25!Dirk Harting - Stenen trapje, Utrecht - ets kopen? Bied vanaf 25!
  • Dirk Harting (1884-1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 11 cm (h x b)
Lijst38 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is schoon en helder, losjes (met 2 plakkers) bevestigd achter passepartout.

Plaatrand 22x11 cm. Bladmaat 32x20 cm.

Achter glas, in de oorspronkelijke houten lijst (slijtschade).

In zeer goede gebruikte staat. Het blad is schoon en helder.

Dirk Harting (1884-1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
25 cm
38 cm
11 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-11-2022 om 01:03
Eindtijd:28-11-2022 om 19:56
Biedingen (3)
JuliaDonker
28 nov. / 18:28
€ 35
163bro55
28 nov. / 18:28
€ 30
JuliaDonker
25 nov. / 14:04
€ 25