Stephan Vanfleteren, litho, 37x27 cm

Stephan Vanfleteren, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!

Fotografie

Verkoopprijs: € 50,00

Stephan Vanfleteren, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!Stephan Vanfleteren, litho, 37x27 cm kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  hugocampus

59 verkochte items
  • Stephan Vanfleteren (1967)
TypeFotografie

Litho van Stephan VanFleteren. Deze litho werd in grote oplage uitgebracht vandaar de lage vraagprijs.

Deze foto werd gesigneerd en voor echt verklaard door Stephan Vanfleteren door het nummer op de achterzijde van de litho.

verzendkosten: Nederland €10,-, België €6,- aangetekend.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:05-12-2013 om 13:37
Eindtijd:15-12-2013 om 13:37

Biedingen (1):

schulteschultz
14 dec. / 12:16
€ 50