Stephen Gilbert, Originele kleurenlitho uit 1950, CoBrA - Verkocht

Stephen Gilbert, Originele kleurenlitho uit 1950, CoBrA kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Stephen Gilbert, Originele kleurenlitho uit 1950, CoBrA kopen? Bied vanaf 145!Stephen Gilbert, Originele kleurenlitho uit 1950, CoBrA kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Stephen Gilbert (1910-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenlitho uit 1950 van de CoBrA kunstenaar Stephen Gilbert. Onder gesigneerd op de steen.

Afmeting: 17,1x12,6cm

Werk wordt geveild EXCLUSIEF de afgebeelde lijst!

Kunstwerk is in zeer goede staat!

Betreft hier origineel CoBrA werk!

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder

Dit werk wordt met zorg ingepakt en Aangetekend verzonden (inclusief track en trace). Het pakket is verzekerd bij verzending! Kan ook kosteloos worden afgehaald.

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:12-09-2015 om 15:03
Eindtijd:17-09-2015 om 21:03
Johanne
17 sep. / 01:08
€ 145