Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. - Verkocht

Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!Stephen Newby,roestvrij stalen sculptuur.Gemonogrammeerd en gedateerd. kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  kunstwerken

20 verkochte items
  • Stephen Newby
TypeBeeld / Object

Drie gestapelde roestvrijstalen aan elkaar gelaste kussensgelast op een stalen basement.Gemonogrammeerd en gedateerd 2009 en 1/1/,een unica.31x20x19 cm.Een lasnaadjes aan de basis zit los maar heeft geen enkele invloed op de stabiliteit, het bovenste kussentje heeft krassen.

Newby is een britse beeldend kunstenaar,gebruikt de techniek van het opblazen van stalen "Kussens".

Zie zijn site: http://www.stephennewby.co.uk/

Stephen Newby

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstwerken

20 verkochte items
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:29-02-2016 om 11:25
Eindtijd:07-03-2016 om 11:25
kman
07 mrt. / 10:05
€ 185