Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers - Verkocht

Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (363)
  • Steye Raviez (1942-2017)
TypeFotografie
Jaartal1995
TechniekDigitale Print
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Foto door Steye Raviez

Portret van Jan Wolkers in zijn natuurlijke omgeving op Texel
Losbladig, beeldmaat 27x40, bladmaat 31x44
Afkomstig uit de kunstmap Winterbeelden uit 1995
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Steye Raviez (1942-2017)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

873 verkochte items
44 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2022 om 10:18
Eindtijd:04-08-2022 om 20:03
pob261
04 aug. / 15:25
€ 20