Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Stijn Peeters, ets
Man met hand onder kin
Jaar 2003
Gesigneerd met potlood
Kleine oplage van 5 stuks , waarvan deze nummer 4
Schitterend ingelijst met passe- partout
Ophang gereed!
Afmetingen 86x70cm
Liefst ophalen i.v.m. Kwetsbaarheid glas en lijst
Verzending in overleg
Afkomstig van ambassade
Meer over de kunstenaar zie Galeries.nl
Starttijd | 27-10-2016 om 18:17 |
Eindtijd | 10-11-2016 om 17:17 |