Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Stijn Peeters
titel : Compositie
jaar: ca. 1997
techniek: lino
afmetingen : 66 x 50,6 cm
gesigneerd: (Linksonder) Stijn Peeters
oplage : 75 ex.
genummerd : 57/75
conditie : Mint voor de afbeelding. Mint- voor de achterzijde
herkomst: collectie ABNAMRO
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 18-3-2021 om 15:51 |
Eindtijd | 25-3-2021 om 21:31 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |