Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom

Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom kopen? Bied vanaf 425!
Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom kopen? Bied vanaf 425!Hans Habraken - Stilleven druiven in een witte kom kopen? Bied vanaf 425!
  • Hans Habraken (1946)
Jaartal2022
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
Lijst26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Perfect geschilderd stilleven. Aangetekende verzendkosten Nederland € 12,50. Duitsland en België € 20,-

Recent geschilderd.

Hans Habraken (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  heysterart

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
32 cm
26 cm
24 cm
18 cm
Starttijd:17-11-2022 om 15:13
Eindtijd:26-11-2022 om 22:31
Openingsbod € 425
ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa