Stilleven met aardenwerk kruik; Olieverf op linnen,

Stilleven met aardenwerk kruik;  Olieverf op linnen,  kopen? Bied vanaf 1500!

Lous Sluijters

Geplaatst door  vanderKruijs

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Lous Sluijters

Sluijters, Stilleven met aardenwerk kruik; Olieverf op linnen; ca 1930; 70x77 cm, ingelijst en gesigneerd.

Lous Sluijters

Geplaatst door  vanderKruijs

verkochte items
Starttijd:17-09-2014 om 11:46
Eindtijd:01-10-2014 om 11:46
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNederland