STILLEVEN MET ASPERGES // KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG - Verkocht

STILLEVEN MET ASPERGES  //  KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 100!
STILLEVEN MET ASPERGES  //  KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 100!STILLEVEN MET ASPERGES  //  KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 100!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Stilleven met asperges

Jaartal : 1988

Afmetingen beeld : 35.5 x 49.5 cm

Gesigneerd : handgesigneerd en gedateerd met potlood

Oplage : 100 exemplaren. Dit is nr. 35

Materiaal : kleurenlitho op stevig papier

Conditie : in uitstekende staat

Ingelijst : voorzien van passepartout met achtervel

Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro.

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:31-05-2014 om 15:03
Eindtijd:10-06-2014 om 15:03
Biedingen (2)
hajo31
10 jun. / 14:56
€ 110
PhilipvanVeller
10 jun. / 08:45
€ 100