Stilleven Met bloemen en fruit. - Verkocht

Stilleven Met bloemen en fruit. kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Stilleven Met bloemen en fruit. kopen? Bied vanaf 165!Stilleven Met bloemen en fruit. kopen? Bied vanaf 165!Stilleven Met bloemen en fruit. kopen? Bied vanaf 165!Stilleven Met bloemen en fruit. kopen? Bied vanaf 165!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  loeluik
FA. (2)

47 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Bloemstilleven met bloemen en rieten mandje met aardbeien,gesigneerd M.Verhoeven r.o.

Vermoedlijk eind 19e eeuw (marouflê ),kan de schilder niet traceren,het doek is gereinigd.

Afm.53x43 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  loeluik
FA. (2)

47 verkochte items
Dit item is verkocht voor 165,00
Starttijd:15-05-2015 om 11:53
Eindtijd:22-05-2015 om 11:53
dsmidek
21 mei / 23:15
€ 165