Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. - Verkocht

Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. kopen? Bied vanaf 1!Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. kopen? Bied vanaf 1!Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. kopen? Bied vanaf 1!Stilleven met bloemen, gesigneerd E. Hof, gedateerd '39. Aquarel op papier. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Akke
FA. (26)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Mooi, goed gemaakt stilleven met bloemen/boeket in vaas.

Goed van kleur. Aquarel op papier.

Gesigneerd E. Hof, '39. Kunstenaar mij niet bekend, info welkom.

Afmeting afbeelding ca 40 x 50 cm.

In lijst, lijst wel gebruikt. Achter glas.

Zie foto's voor kwaliteit.

Verzenden in NL voor € 12,50. Risico en kosten voor koper.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Akke
FA. (26)

407 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:24-04-2015 om 19:52
Eindtijd:02-05-2015 om 19:52
Biedingen (4)
Welkoop
26 apr. / 21:29
€ 5
Jofrajot
26 apr. / 21:29
€ 3
Welkoop
26 apr. / 21:29
€ 3
Jofrajot
26 apr. / 17:11
€ 1