Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
NICO BRUIJNESTEIJN
STILLEVEN MET BOEKEN EN ANTIEK CHINESE KOM
OLIEVERF OP LINNEN GEPLAKT OP KARTON IN DE MAAT 20 X 30 CM
gekaderd in een antieke lijst in de maat 30 x 40 cm
Gesigneerd op linnen op de achterzijde
staat is redelijk tot goed, schilderij is niet helemaal goed geplakt op karton
Lijst is in matige staat, de hoeken sluiten niet helemaal goed
Kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 3-3-2015 om 16:13 |
Eindtijd | 15-3-2015 om 16:13 |