Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!Aart van Dobbenburgh - Stilleven met cactus kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1928.Potlood gesigneerd rechtsonder.Monogram en jaartal in de steen rechtsonder.Beeldmaat 55 x 39,5 cm.Bladmaat 64 x 47 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.Buitenland op aanvraag.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
47 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:10-10-2018 om 15:46
Eindtijd:17-10-2018 om 22:48
advanriel
17 okt. / 22:42
€ 65