FA. (5)

Bernardus Arps - Stilleven met fruit

Bernardus Arps - Stilleven met fruit kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Tante_Beppie
FA. (1)

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bernardus Arps (1865-1938)
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 34 cm (h x b)
Lijst44 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit nalatenschap

Gezien leeftijd in goede staat

Bernardus Arps (1865-1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Tante_Beppie
FA. (1)

Lid sinds 2019
verkochte items
60 cm
44 cm
34 cm
19 cm
Starttijd:12-12-2019 om 16:24
Eindtijd:19-12-2019 om 22:43
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieWilnis, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie