Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen - Verkocht

Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!

Verkoopprijs: € 159,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!Hanneke Nobel - Stilleven met gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 139!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hanneke Nobel (1947)
Jaartal1971
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi verstild stilleven met gedroogde berenklauw.
Het werk komt uit de Rijkscollectie.

Conditie van het schilderij tussen zeer goed en goed in.

Hanneke Nobel (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
65 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 159,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-05-2022 om 16:25
Eindtijd:12-06-2022 om 16:22
hebroek
29 mei / 16:29
€ 139