Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven met Orchidee kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (11)

143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassiek stilleven met een prachtige orchidee in een glazen vaas met aan de linkerzijde een bordeauxrood gedrapeerd kleed en een klein vaasje.

Zeer verfijnd en gedetailleerd werk, gesigneerd ATL.

Het spieraam mist drie spietjes (zie foto's)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
FA. (11)

143 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-08-2020 om 22:05
Eindtijd:09-09-2020 om 20:40
Biedingen (3)
Peterd6
09 sep. / 20:34
€ 5
MaVe
09 sep. / 20:02
€ 3
Eleo
03 sep. / 16:50
€ 1