Hans van Dokkum - stilleven met schelp

Hans van Dokkum - stilleven met schelp kopen? Bied vanaf 45!
Hans van Dokkum - stilleven met schelp kopen? Bied vanaf 45!Hans van Dokkum - stilleven met schelp kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1047)
  • Hans van Dokkum (1908-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie stilleven van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Hans van Dokkum (1908-1995)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
55 cm
44 cm
Starttijd:26-03-2022 om 11:52
Eindtijd:07-04-2022 om 22:33
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland