Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren

Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 125!
  • Roelof Klein (1915-1981)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi stilleven met tulpen en fruit in pastelkleuren, olieverf op doek

Mooi stilleven in Pastelkleuren olieverf op doek, ingelijst maar de lijst is wel beschadigd

Roelof Klein (1915-1981)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
77 cm
67 cm
70 cm
60 cm
Starttijd:31-07-2022 om 10:31
Eindtijd:09-08-2022 om 22:39
Openingsbod € 125
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa