Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven Vaas met bloemen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 92,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Silleven van een vaas met bloemen in mooie blauw groene pastel tinten.Met lijst!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  BOERART_COM
FA. (4)

Lid sinds 2018
85 verkochte items
65 cm
55 cm
55 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 92,00
Starttijd:15-12-2018 om 14:45
Eindtijd:22-12-2018 om 19:39
Biedingen (16)
Zivi
22 dec. / 19:33
€ 92
salmo
22 dec. / 19:32
€ 82
Barrac
22 dec. / 19:32
€ 74
Barrac
22 dec. / 19:28
€ 72
salmo
22 dec. / 19:27
€ 62
Barrac
22 dec. / 19:27
€ 62
salmo
22 dec. / 19:16
€ 52
Zivi
22 dec. / 19:16
€ 47
Zivi
22 dec. / 18:55
€ 37
Barrac
22 dec. / 18:54
€ 32
Zivi
22 dec. / 18:54
€ 30
Barrac
22 dec. / 13:15
€ 20
Vibr
22 dec. / 13:15
€ 15
Barrac
22 dec. / 13:15
€ 10
Vibr
22 dec. / 13:15
€ 5
Barrac
21 dec. / 16:51
€ 1