Niet of onleesbaar gesigneerd - Stilleven - Verkocht

Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 16,00

Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!Stilleven  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  zioni
FA. (9)

141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Stilleven

Afmeting 24,5 x34 cm

Zonder lijst

In goede staat

Gesigneerd A.v. Burceler ( rechts onder )

gedateerd 13- 11- '45 Rects onder de sigatuur )

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:19-02-2018 om 14:24
Eindtijd:24-02-2018 om 14:29
Biedingen (5)
Casimira
24 feb. / 14:24
€ 16
Theod
24 feb. / 14:23
€ 14
Casimira
24 feb. / 14:23
€ 14
Theod
24 feb. / 14:19
€ 12
Thomas1968
22 feb. / 20:41
€ 10